Pamätajte, že CFDs sú produkty s pákovým efektom a môžu vyústiť aj do úplnej straty vášho kapitálu. Obchodovanie s CFDs nemusí byť pre vás vhodné. Ubezpečte sa, že plne rozumiete jeho rizikám. Prosím, zvážte naše Vyhlásenie o rizikách a Pravidlá pre používateľa ešte pred využitím našich služieb.

Časovo obmedzené propagačné akcie

Ako získate váš prvý vkladový bonus

 1. Prihlásiť sa na Webtrader Kliknite sem.
 2. Kliknite na "Obchodovať za skutočné peniaze"
 3. Kliknite na "Otvoriť nový účet".
 4. Kliknite na "Správa finančných prostriedkov" v ľavom dolnom rohu.
 5. Zvoľte si spôsob vkladu.
 6. Zadajte kód bonusu (z tabuľky uvedenej nižšie) v poli vkladov.
 7. Čiastka bonusu bude pridaná na váš účet hneď, ako dosiahnete požadovaný počet obchodníckych bodov.
Minimálny vklad Suma bonusu Požadovaný počet obchodníckych bodov Kód bonusu
100 € 30 € 50 FIRST100
500 € 150 € 150 FIRST500
1.000 € 200 € 200 FIRST1000
5.000 € 1.000 € 1000 FIRST5000
200 € 60 € 60 **
 • Počet obchodníckych bodov za obchodovanú čiastku je rozdielny pre každý nástroj – KLIKNUTÍM SEM sa zobrazí kompletná tabuľka nástrojov.
 • ** Tento kód bonusu platí iba pre špeciálne bonusové akcie. Kód špeciálneho bonusu bude zverejnený v akcii príslušného špeciálneho bonusu.

Pravidlá a podmienky využitia bonusu

 1. Z času na čas môže Plus500 ponúknuť doplnkové bonusové akcie, ktoré vám budú ponúknuté na základe istých, dopredu definovaných kritérií a výhradného konania Plus500. Ak máte nárok na získanie takého bonusu, tak sa vám na vašom účte Plus500 zobrazí správa s detailmi bonusu a/alebo vám bude odoslané relevantné upozornenie na e-mail.
 2. Príslušný bonus sa stane dostupným pre výber, len čo splníte požadované minimálne objemy obchodovania, ktoré sú reprezentované obchodnými bodmi.
 3. Všetky bonusy vypršia po 90 dňoch (pokiaľ nie je inak uvedené), ak požadované minimálne obchodné objemy nebudú splnené.
 4. Pre každý typ bonus, iba jeden bonus je ponúknutý na rozšírenú domácnosť, tzn. zákazníci, ktorí sú príbuzní s inými zákazníkmi jedným alebo viac, v akejkoľvek kombinácii, z nasledujúcich: meno, telefónne číslo, poštová adresa, e-mailová adresa, IP adresa, meno na kreditnej/debetnej karte, číslo kreditnej/debetnej karty, IČ stroja a akýkoľvek iný druh identifikačnej informácie.
 5. Ak si neželáte získať bonus, nevpisujte príslušný kód bonusu do požadovaného poľa, alebo nás informujte cez stránku "Kontakt" na webových stránkach Plus500 alebo cez menu ’Pomoc’ na obchodnej platforme Plus500.
 6. Plus500 nezodpovedá za prípadné straty, ktoré môžu nastať ako výsledok obchodovania s bonusom.
 7. Táto ponuka je predmetom Pravidiel pre používateľa a zneužitie tejto ponuky môže viesť k zadržaniu bonusu a ziskov vygenerovaných z bonusu.
 8. Plus500 si rezervuje právo pozmeniť, stiahnuť alebo obmedziť túto bonusovú akciu v akomkoľvek čase.
 9. Plus500 je výhradným arbitrom ‘požiadaviek’/ ‘podmienok’ bonusu a všetkých sporných otázok s nim súvisiacich.