Naše poplatky

Konkurencieschopná, úprimná a bez nemilých prekvapení

Plus500 ponúka svojim zákazníkom väčšinu svojich služieb zadarmo, a poplatky, ktoré si účtujeme, nejako netajíme. Nedochádza k žiadnym prekvapením. Naša kompenzácia je odvodená z rozpätí medzi ponukou a dopytom, ktoré patria k najužšom v priemysle (založená na internom pozorovaní).

Snímka obrazovky s informáciami nástroje s lupou na čísle

Na rozdiel od niektorých iných CFD spoločností, obchodovanie s Plus500 je s

0 poplatky za
  • Vklady
  • Živé ceny CFD akcií
  • Forexové ceny v reálnom čase
  • Otváranie / zatváranie obchodov
  • Dynamické grafy a diagramy
  • Presunutie vašej pozície

Rozpätie nákupu/predaja

Spoločnosť Plus500 je za svoje služby kompenzovaná skrze kúpnej / predajnej (Ponuka / Dopyt) rozpätia (pre viac informácií kliknite tu), takže pri otvorení pozície vlastne "platíte" rozpätia. Toto rozpätie je zahrnuté do uvedených sadzieb spoločnosti Plus500 a nie je dodatočným poplatkom, ktorý by ste museli platiť navyše.

Pre zobrazenie rozpätie konkrétneho nástroja sa jednoducho:

  1. Prihláste do svojho účtu.
  2. Vyhľadajte konkrétny nástroj.
  3. Kliknite na ikonu s detailmi (i) a pozrite sa nižšie do sekcie s informáciami.
Stojatá obrazovka s obrazovkou platformy a šípkami v pozadí

Dodatočné obchodné poplatky

Poplatky nižšie môžu byť uplatnené na váš účet, záleží na vašej obchodnej aktivite:

Celonočné financovanie

Suma celonočného financovania je buď pridaná, alebo odpočítaná z vášho účtu pri držaní pozície po určitú dobu (označovaná ako "Čas celonočného financovania"). Viac si môžete prečítať tu.

Garantovaný stop príkaz

Jedinečný typ príkazu, ktorý vám pomôže spravovať svoje riziká garantovaním úrovne uzavretie pri strate. Ak budete túto funkciu používať, majte na vedomie, že vám garantuje uzavretie pozície za určitú požadovanú sadzbu, preto je predmetom širšieho rozpätia. Viac si môžete prečítaťtu.

Poplatok za nečinnosť

Ak sa na obchodnú platformu neprihlásite po dobu troch mesiacov, bude na váš účet uvalený poplatok v hodnote 10 $.

Obrázok stopiek

Vklady a výbery

Neúčtujeme poplatky za vklad a výber1!

Väčšinu poplatkov za spracovanie platby pokrývame, aby sme splnili naše záväzky ponúkať najlepšie možné obchodné podmienky. V zriedkavých prípadoch môžete na poplatky naraziť, keď prevádzate peniaze na alebo z vášho účtu Plus5002. Tieto poplatky sú určené a uvalené vydavateľom platby alebo bankou, nie spoločností Plus500.

1 Môžeme strhnúť poplatok za prekročenie maximálneho počtu mesačných výberov.
2 Napr. pre medzinárodné transakcie kreditnej karty, prichádzajúce/odchádzajúce bankové prevody a transakcie použitím meny, ktorá nie je podporovaná (smena).

Obrázok modrých a bielych 3D šípok, ktoré mieria na seba

Často kladené otázky

Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 80,6% účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.

Nonstop podpora
Potrebujete pomoc?
Nonstop podpora