O platforme Plus500™

Plus500 je popredným poskytovateľom kontraktov na rozdiel (CFD) na trhu, ktorý prináša jedinečné podmienky obchodovania pre akcie, Forex, komodity, ETF, opcie a indexy spolu s inovačnou obchodnou technológiou.

Kto sme

Obchodná platforma Plus500 je ponúkaná cyperskou spoločnosťou Plus500CY Ltd s kanceláriami v Limassole. Táto spoločnosť je autorizovaná a regulovaná Cyperskou komisiou pre reguláciu cenných papierov (CySEC) na ponúkanie zmlúv o rozdiele (CFDs). Je rýchlo rastúcim poskytovateľom CFD a v súčasnosti ponúka vo svojom portfóliu viac ako 2000 nástrojov. Plus500CY Ltd je dcérskou spoločnosťou Plus500 Ltd, ktorá je kótovaná v AIM sekcii londýnskej burzy (LSE).

Informácie o spoločnosti

Peniaze klienta

Keď si otvoríte konto, spoločnosť Plus500CY Ltd bude uchovávať vaše prostriedky oddelene, v súlade s pravidlami pre peniaze klientov Komisie pre burzy cenných papierov na Cypre.

Ochrana peňazí klientov

Najlepšie hodnotený poskytovateľ CFD

Plus500 je najlepšie hodnotenou aplikáciou na obchodovanie s CFD v AppStore spoločnosti Apple a Google Play, pretože sa jednoducho používa, ale je výkonná vďaka mnohým pokročilým funkciám. Zahŕňa aj CFD na najobľúbenejšie finančné nástroje.

Pamätajte, že CFDs sú produkty s pákovým efektom a môžu vyústiť aj do úplnej straty vášho kapitálu. Obchodovanie s CFDs nemusí byť pre vás vhodné. Ubezpečte sa, že plne rozumiete jeho rizikám. Prosím, zvážte naše Vyhlásenie o rizikách a Pravidlá pre používateľa ešte pred využitím našich služieb.

Hlavné míľniky

Platforma Plus500 bola založená v roku 2008 a umožňuje obchodovanie na pohyby cien akcií, indexov, komodít a devíz bez nutnosti kupovať alebo predávať fyzickú komoditu priamo na trhu.
2008Založenie pôvodnej spoločnosti Skupina Plus500, spustenie počítačovej obchodnej platformy online.
2009Skupina Plus500 je prvá spoločnosť na svete, ktorá ponúkla nástroje CFD na akcie bez provízie.
2010Skupina Plus500 spúšťa internetovú verziu, ktorá umožňuje používateľom systémov Mac, Linux a smartfónov obchodovať online.

Skupina Plus500 zavádza nástroje ETF do svojho obchodného portfólia.
2011Skupina Plus500 má viac ako 2 000 000 transakcií mesačne.

Skupina Plus500 spúšťa prvú aplikáciu pre iPhone a iPad, ktorá umožňuje plnú priebežnú podporu.

Skupina Plus500 je najlepšie hodnotená aplikácia na obchodovanie s CFD na AppStore spoločnosti Apple.

Skupina Plus500 rozširuje svoje medzinárodné portfólio o ponuku viac ako 1 000 rôznych akcií zo širokej škály svetových trhov.
2012Skupina Plus500 predstavuje svoju aplikáciu pre Android na smartfóny a tablety Android.

Skupina Plus500 si dáva cieľ stať sa najlepšou spoločnosťou v oblasti obchodovania s CFD.

2013Plus500 Ltd. ponúka akcie v sekcii AIM londýnskej burzy cenných papierov.

Skupina Plus500 uvádza prvé CDF Bitcoiny na svete.
2014February 26 - Plus500 Ltd.market valuation in the AIM section of the London stock exchange reaches $1,000,000,000 USD.

Zavedenie "garantovaného stopu"
2015Skupina Plus500 podpísla sponzorskú zmluvu so španielským majstrom, futbalovým klubom Atlético de Madrid.

Marec - Skupina Plus500 uvádza svoju novú Windows App - odteraz podporujeme iOS, Android a Windows Phone
2016 Plus500 pridáva CFD na opcie a predstavuje funkciu presunu prostriedkov.

Skupina Plus500 predstavuje nový Web Trader, kompatibilný s počítačom aj mobilnými zariadeniami.

Plus500CY Ltd. je autorizovaná a pod reguláciou Komisie pre burzy cenných papierov na Cypre (250/14).
Plus500CY Ltd. je spoločnosť registrovaná na Cypre (spoločnosť č. HE 333382) a špecializuje na rozdielové zmluvy (CFDs) pre komodity, akcie, meny a indexy.

Adresa sídla

Plus500CY Ltd, 1 Siafi Street | 3042 Limassol

Reklamačný proces

Ako investičná firma regulovaná Cyperskou komisiou pre cenné papiere (CySEC) je našou povinnosťou mať zavedené vnútorné postupy pre spravodlivé a urýchlené riešenie sťažností klientov. Akúkoľvek sťažnosť týkajúcu sa služieb poskytovaných spoločnosťou Plus500CY Ltd môžete podať na našich webových stránkach prostredníctvom formulára Kontakt nás adresovaného oddeleniu zákazníckej podpory. Odkaz na tento formulár je k dispozícii aj na stránkach obchodnej platformy Plus500 v možnosti "Pomoc". Prosím, nezabudnite uviesť slovo "Sťažnost" do poľa Predmet vo formulári "Kontaktujte nás".

Po prijatí vašej sťažnosti vám okamžite zašleme písomné potvrdenie. Ďalšie informácie o našich postupoch pri riešení sťažností nájdete v Užívateľskej zmluve v článku 32.

Komunikácia s klientmi a nevyžiadané prístupy

Pre komunikáciu s Plus500, by mali klienti vyplniť formulár dostupný na stránke “Kontakt” ("Formulár žiadosti"). Po odoslaní formuláru žiadosti bude odpoveď z Plus500 zaslaná priamo na e-mailovú adresu uvedenú klientom na formulári žiadosti.
Iba e-maily prijaté buď z domény plus500.com alebo z domény plus500.com.cy sú legitímnou e-mailovou komunikáciou Plus500. Akékoľvek iné e-maily, ktoré sa vydávajú byť z Plus500, sa považujú za podvodné.
Plus500 môže telefonicky zavolať klientom, aby im bola poskytnutá technická asistencia a aby sa získal ich názor na zážitok z obchodovania s obchodnou platformou. Prosím, pamätajte, že za žiadnych okolností nebudú reprezentanti Plus500 cez telefón poskytovať finančné ani investičné rady alebo požadovať od klientov, aby im poskytli citlivé informácie, ako sú heslá alebo informácie o platobnom účte. Ak si neželáte prijímať telefonáty od Plus500, môžete o to požiadať tak, že skontaktujete náš tím podpory cez stránku “Kontakt”.