Kedy je potrebné zažiadať o PayPal prostriedky?

Pre dokončenie PayPal výberu, ak je táto metóda vo vašej krajine dostupná, sa musíte prihlásiť na váš PayPal účet a o prostriedky požiadať, aby sa tie objavili na zostatku vášho PayPal účtu.

Môžete byť tiež požiadaní o overenie vašej e-mailovej adresy vzťahujúcej sa na váš PayPal účet a to prv, než si budete môcť vaše prostriedky vybrať. Aby ste tak urobili, prosím, vyberte odkaz "Overenie e-mailovej adresy” a zadajte prihlasovacie údaje a heslo vášho PayPal účtu. Tento odkaz je umiestnený v e-mailovej správe, ktorá vám bude odoslaná na hlavnú e-mailovú adresu, ihneď po otvorení vášho PayPal účtu. E-mailovú adresu môžete na svojom PayPal účte zmeniť nasledovne: “Profil” → “e-mail” → “pridať/upraviť”. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte, prosím, zákaznícku podporu spoločnosti PayPal.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Kontaktujte nás!
E-mail

Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 80,5% účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.