Aké je časové ohraničenie spracovania pre jednotlivé metódy?

Čas na spracovanie žiadosti o výber je normálne jeden pracovný deň, a to z toho dôvodu, aby sme mohli vykonať rôzne bezpečnostné kontroly pred zahájením platby. Časové ohraničenie pre potvrdenie platby závisí na použitej platobnej metóde a čase spracovania tretej strany.
Obrazovka výberu na obchodnej platforme ukazuje požiadavky minimálneho výberu pre každý typ platobnej metódy. Spracovanie požiadavky na výberu za menšie ako minimálne množstvo môže viesť k poplatkom uvaleným na váš účet.

Nižšie sú uvedené metódy výberu, ktoré ponúkame. Prosím, pamätajte, že niektoré z týchto metód nemusia byť vo vašej krajine dostupné:

Elektronické peňaženky - PayPal alebo Skrill. Prostriedky by mali byť prijané na účet vašej e-peňaženky po tom, ako bol výber autorizovaný, predmet doby spracovania vašej e-peňaženky.
Bankový prevod - priamy prevod prostriedkov z banky do banky. Prostriedky by mali byť prijaté na váš bankový účet po autorizácii výberu, predmet doby spracovania vašej bankovej inštitúcie a zodpovednej jurisdikcie.
Kreditné karty - prostriedky by mali byť prijaté na bankový účet, ku ktorému je priradená relevantná karta, v závislosti na dobe spracovania každej banky.

Našou politikou je, že kedykoľvek je to možné, snažíme sa uskutočniť výplaty výberov na rovnaký zdroj, ktorý bol použitý pre vklad na účet zákazníka. Ak napríklad zákazník vložil prostriedky pomocou Visa karty, tak sa vždy najprv pokúsime spracovať akýkoľvek výber na rovnaký účet Visa karty. Akonáhle bol výber autorizovaný, budú prostriedky pripísané na zákazníkovú Visa kartu. Refundácia by mala byť viditeľná na relevantnom účte v priebehu pár pracovných dní a na výpise budúci mesiac.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Kontaktujte nás!
E-mail

Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 76,4% účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.